סושף – כלים מבית טוב, החנות המובילה בישראל לכלי מטבח וסכיני שף האיכותיים ביותר הינה אתר הבית של סו שף יבואני כלי מטבח. חברת ייבוא ותיקה המתמחה במוצרים מהשורה הראשונה בעולם.

אתר סושף הוא חנות אונליין לאביזרי מטבח הגדולה והאיכותית בישראל, הכוללת מגוון של אלפי מוצרים איכותיים למטבח, מטובי היצרנים האירופאים (ולא רק...) במחירים המשתלמים ביותר ובזמינות גבוהה, ישירות ממחסני היבואן.  בסושף תמצאו מגוון רחב של מוצרים ממותגים מובילים בחדשנות וביצירתיות, מטובי היצרנים, שיותירו חותם של איכות. המוצרים שאנו מציעים, הם ייחודיים או פשוט מוצרים טובים יותר. 

אנו מאמינים כי כל אדם זקוק למידע, לכלי הבישול או לרכיבים שאספנו, ויפיק מהם תועלת והנאה - ולא רק העילית הקולינארית. כאשר פוגשים ב"בשלנים" בחנות שלנו, או גולשים באתר שלנו, רואים בבירור שאנו בוחרים בכלים מקצועיים ואיכותיים, שיקלו על כל לקוח חובב בישול ואפייה, למצוא פתרון מושלם לצרכיו הקולינריים, או אף מתנה ייחודית לקרוב או חבר. גם אלו שאינם נמנים על אוהבי הבישול והאפייה, לא יישארו אדישים למבחר הייחודי והאיכותי של הכלים והאביזרים למטבח המוצעים בחנות של סושף - הבית של הבשלנים

כיבואנים, אנו תמיד מעוניינים בטכנולוגיות ופיתוחים חדשים בעולם הקולינארי, אולם עליהם להוכיח עצמם בפנינו. מטרתנו לעולם לא תהיה למכור כלים אופנתיים, בעלי שימושים מפוקפקים (אלו כבר תופסים מקום רב מדי במדפים  שלנו), כמו גם להתמקד רק במחיר - ולהתפשר באיכות. אנו מקדישים תשומת לב רבה לעמידות ועיצוב המוצר, ומציעים מגוון רחב של מוצרי היצרנים הטובים בעולם.

חברתנו תמיד מתפתחת עם השינויים בצרכי לקוחותינו, וכאשר נוצרות הזדמנויות חדשות בשוק, אתם יכולים להיות בטוחים, שעבודה עם סו שף, תאפשר לכם ליהנות מהשירותים, הטכנולוגיה וההתפתחויות החדשות ביותר בתחום, בארץ ובעולם.

אנו מקוים שהאתר שלנו עוזר לכם למצוא את המידע, השירות או המוצר לו אתם זקוקים. אנא, היו סבלנים עמנו, אתם תראו את האתר גדל ומשתפר באופן מתמיד. אם אינכם יכולים למצוא את מבוקשכם, פשוט שילחו לנו מייל.

חשוב שתדעו כי מחירי ומלאי המוצרים באתר, הנם ייחודיים ונפרדים ממלאי חנות האאוטלט בחיפה

אנו מקווים לספק לכם כלים - שיעוררו את בישולכם לחיים!

אודות סושף