מחבת גריל יציקת ברזל CHP

9 IN. PreSeasoned Cast Iron Square Ribbed Grill Country Cabin
מחיר חנות: 199.90₪
החסכון שלך: 10.00₪ (5%)
מחיר באתר: 189.90₪
זמינות: 
המוצר אזל מהמלאי
משלוח מ-199
תשלום פייפאל
מחבת גריל יציקה מרובעת 24
מק"ט:
112001113

מידע על המוצר

מחבת גריל פסים פרמיום מיציקת פלדה איכותית ומוקפדת Country Cabin, תוצרת Columbian Home Products, שתוסיף קסם כפרי למטבח אך תספק שירות מודרני לחלוטין. המחבת אוגרת חום אופן מיטבי, ומפזרת אותו באחידות, כך שהיא משחימה היטב את הבשר, ואינה חורכת אותו במקומות אחדים ומשאירה אחרים חיוורים. היא גם מסוג המחבתות שיחזיקן מעמד לכל החיים (או יותר, כפי שיודע כל מי שהתמזל מזלו וירש את המחבת של סבתו), והיא רק משתבחת עם הגיל. המחבת מתאימה במיוחד עבור צריבה וצליית בשרים 
למחבת משודכת ידית פלדה ארגונומית ארוכה, ותחתית ייחודית המתאימה גם לכיריים קרמיות ולאינדוקציה. למחבתות סדרת Country Cabin יש בסיס יצוק בעיצוב בלעדי וייחודי -HEAT GROOVE BOTTOM DESIGN. המבנה הייחודי של בסיס המחבת משפר את חלוקת החום בבישול כך שיהיה עקבי יותר ויתאים אף לשימוש ביתי ובטוח על כיריים בעלי משטחי זכוכית קרמים, ויצרוך פחות חום ואנרגיה לבשל במהירות וביעילות. המחבת מתאים לשימוש בכל סוגי הכיריים, בתנור, על הברביקיו ואפילו במדורה.
מחבת ברזל זו עברה טיפול Pre Seasoned, כך שהוא מוכן לבשל מיד, וחוסך מכם את הצורך להתעסקות ממושכת ביצירת גימור הנון סטיק הטבעי הכהה. המחבת טופלה פעמיים בתהליך הכנתה לשימוש (Seasoning), באמצעות הספגת הברזל בשמן, וחשיפתה לחום גבוה בתנור, לקבלת מרקם חיצוני אחיד ומושחר, המעניק לברזל תכונות נון סטיק וניקוי קל. 
לפני השימוש, שמנו קלות את פני משטח המחבת, וחממו מראש על חום בינוני למשך 60-90 שניות. חימום מראש מכין את פני המשטח, ומאפשר לבשר להיצלות בצורה אחידה יותר וללא הידבקות למשטח.
המחבת מתאימה לשימוש בכל סוגי הכיריים ובתנור. כלי בישול זה כבד - נא לטפל בו בזהירות. בעת השימוש על הכיריים, הקפידו להרים את המחבת ולא לגרור אותה, כדי להימנע משריטת פני הכיריים שלכם. אל תשתמשו בה במיקרוגל. השתמשו תמיד בכפפת הגנה מחום בכל מגע במחבת בעת הבישול, על כיריים או בתנור. חשוב להקפיד על הוראות התחזוקה לכלי יציקת ברזל.

  • מחבת פרמיום מיציקת פלדה איכותית, לצלית בשרים בחום אחיד, ועמידות ממושכת
  • כלי בישול אידיאלי עבור בישול לא דביק ובריא ללא תחלואי ציפויים לא איכותיים
  • ידית אחיזה ארוכה וארגונומית, אחיזה בעזרת בליטה להצבת האגודל להשגת שליטה מירבית ואחיזה בטוחה
  • פיות ניקוז ושפיתת נוזלים משני צידי המחבת - לניקוז עודף נוזלים בבטחה
  • מחבת מוכנה לשימוש מידי  - Pre Seasoned
  • גודל 24*24 ס"מ

הוראות שימוש

כלי בישול מברזל יצוק, מועדפים ע"י השפים אניני הטעם בשל פיזור החום האחיד שלהם, בהיותם שומרי חום. המבשלים בכלים אלו, טוענים כי אפילו האוכל יותר טעים. המתיישבים הראשונים בארה"ב ואפילו הסבות שלנו בישלו בכלי ברזל יצוק ועד היום יש השומרים כלים אלו מדור לדור.
הכלים מיוצרים בתהליך של יציקה בתוך תבנית העשויות מחול, חימר ומים. החומר עמיד במיוחד ויחזיק מעמד לדורות בטיפול נכון. ייחודו של כלי הברזל היצוק בכך שהחום מתפשט באופן שווה על כל מעטפת הכלי, שלא כמו בכלי רגיל שבו החום חודר לתבשיל רק ממקור החום.
כלי הבישול מיציקת ברזל של Country Cabin, מטופלים היטב (Pre Seasoned), ומוכנים לשימוש מיידי. מאחר וכלים טופלו (Pre Seasoned), נחסך מכם הצורך ליצירת גימור הנון סטיק הטבעי הכהה. הכלים טופלו פעמיים בתהליך הכנתם לשימוש (Seasoning), באמצעות הספגת הברזל בשמן, וחשיפתו לחום גבוה בתנור, לקבלת מרקם חיצוני אחיד ומושחר, המעניק לברזל תכונות נון סטיק וניקוי קל.
הכלים מתאימים לשימוש בכל סוגי הכיריים ובתנור.
בטרם שימוש:-
שיטפו היטב במים חמים וסבון, וייבשו לחלוטין
לפני תחילת חימום, הקפידו לשים בתוכו נוזל, שומן או מזון. אין לחמם כלי ריק. שמנו קלות את פנים הכלי, וחממו אותו ריק על גבי להבה נמוכה עד בינונית למשך כ-2 דקות
חשוב להקפיד על חימום הדרגתי של הכלים (כלומר לא להניחו מיד על להבה גדולה), על מנת למנוע שוק תרמי וסדיקה.

תחזוקה שוטפת:-
ליבש היטב הסיר לאחר הניקוי והשטיפה, וזאת ע"מ למנוע כתמי חלודה. משמנים אם יש כתמים בהירים בברזל (סימני התייבשות).
השתמשו בספוגית ניקוי או סקוטש ברייט להסרת שאריות מזון עיקשות
הימנעו משימוש במסירי שומנים, או כל חומרי ניקוי העלולים לפגוע במרקם ה- Seasoning
ייבשו באופן מוחלט, מייד לאחר השטיפה. מומלץ להניח את הכלי למשך דקותיים על האש או בתנור לאחר הייבוש הידני.
בתנאי לחות יתכנו כתמי חלודה וניתן להסירם ע"י שפשוף במטלית משומנת, ולאחר מכן לנגב במטלית יבשה, ולשמן מחדש, ולבצע טיפול Seasoning.
עם השימוש בכלי, הוא יקבל עם הזמן גוון שחור והוא לא יהיה דביק.
לאפסן במקום יבש ללא כל כיסוי, כדי למנוע "הזעה" הגורמת לחלודה.
שימוש מושכל:
כלים אלו מתאימים לניקוי ידני בלבד, ואינם מתאימים לשטיפה במדיח כלים
לעולם אין לחמם את הכלי, בטרם שימון קל. חשוב לדעת כי חשיפה ממושכת לחום, ללא שימון או מזון, יגרמו נזק בלתי הפיך לכלי
בשום מקרה אין לעשות שימוש במיקרוגל
כל הזכויות שמורות © סושף ®